ZSTwJasle

Odwiedź nasz kanał YouTube »

Powitanie
blank.gif
Witamy na witrynie
Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle.

Dziękujemy, że zechcieliście Państwo zajrzeć na internetowe strony naszej szkoły. Mamy nadzieję, że również w taki sposób przybliżymy Wam naszą działalność i zachęcimy Państwa do podjęcia nauki w tej szkole.


Zachęcamy do zapoznania się z historią szkoły, jej osiągnięciami oraz do odwiedzenia naszej galerii. Zainteresowanych nauką w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle odsyłamy do zapoznania się z kierunkami naboru oraz wymaganymi dokumentami i procesem naboru. Ukończenie szkoły daje gwarancję bardzo dobrego przygotowania zawodowego.
blank.gif
Mistrzostwa ZST w Jaśle w piłce ręcznej
blank.gif

27 lutego 2015r. w naszej szkole zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego Mistrzostwa ZST w Jaśle, w piłce ręcznej. W zawodach uczestniczyło 10 drużyn klasowych, które rozegrały mecze systemem pucharowym.

W finale spotkały się dobrze znane sobie drużyny: mistrz i wicemistrz zeszłorocznego turnieju kl. 4Tb i kl. 4Ta. Po pasjonującym spotkaniu kl. 4Tb zwyciężyła z kl. 4Ta (7:4) (bramki: kl 4Tb - Rogowski 3,Hendzel 2,Sanicki 2 : kl 4Ta Wilisowski 2,Krzyżak 1,Sendra 1). W meczu o 3 miejse kl. 3Em wygrała z kl. 2Sa (10:8) (bramki:3Em - Kaszowicz 4, Orlof 4,Królikowski 1,Żygłowicz 1 : kl 2Sa - Pelczar 5,Pankiewicz 2,Witkowski 1).

blank.gif
blank.gif blank.gif
Konkurs wiedzy o bankowości w Zespole Szkół Technicznych
blank.gif

Już po raz drugi Zespół Szkół Technicznych był gospodarzem konkursu wiedzy o bankowości „Akademia Finansów Banku PEKAO SA”. Tegoroczna edycja odbyła się 25.02.2015r. Organizatorem konkursu adresowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu jasielskiego był dyrektor I Oddziału Banku Polska Kasa Opieki SA w Jaśle.

Uczestnicy konkursu mieli okazję wykazania się wiedzą o bankowości, wiedzą o Banku Pekao SA oraz jego produktach, w tym także nowoczesnych, mobilnych usługach bankowych. W ramach Akademii Finansów w I semestrze roku szkolnego w naszej szkole odbywały się lekcje bankowości z udziałem p. Stanisława Gacka, głównego specjalisty banku Pekao SA I Oddział w Jaśle, podczas których uczniowie mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy oraz zapoznania się z nowoczesnymi formami usług oraz bankowością mobilną.

blank.gif
blank.gif blank.gif
Młodzi. Internet. Kariera
blank.gif

20 stycznia 2015 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu „Link do przyszłości, Młodzi. Internet. Kariera”.  Ze specjalistką ds. nowych mediów i komunikacji w Internecie spotkali się również maturzyści z klasy 4Tc. Relację ze spotkania i więcej zdjęć można znaleźć tutaj.

blank.gif
blank.gif blank.gif
Warsztaty informatyczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie
blank.gif

26 stycznia 2015 r. uczniowie klasy 4 Tc wraz z opiekunami p. Edytą Rutyną oraz p. Grzegorzem Woźniakiem uczestniczyli w warsztatach informatycznych, które odbyły się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie. Głównym celem warsztatów było poszerzenie wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu technologii informatycznych.

blank.gif
blank.gif blank.gif
Home

buy cheap rolex watches replica watches watches replica breitling cheap breitling replica watches sidcount watches.

Dane adresowe
blank.gif
Zespół Szkół Technicznych
im. Bohaterów Września
38-200 Jasło,
ul. Staszica 30

tel. 13-446-37-00
fax: 13-446-33-30

web: www.zstjaslo.pl
e-mail: zst@mail.zstjaslo.pl
blank.gif
Informacje
blank.gif blank.gif
Nasze WWW
blank.gif blank.gif
Egzaminy
blank.gif blank.gif
Panel Ucznia
blank.gif blank.gif
Microsoft DreamSpark
blank.gif blank.gif
Nawigacja
blank.gif blank.gif
Informacje
blank.gif


blank.gif
Rekrutacja 2015/2016
blank.gif

blank.gif
Zobacz naszą szkołę
blank.gif


Spacer po szkole
blank.gif
Ostatnie newsy
blank.gif Mistrzostwa ZST w Jaśle ... 03.03.2015 23:48
Konkurs wiedzy o bankowo... 26.02.2015 18:12
Młodzi. Internet. Kariera 28.01.2015 20:33
Warsztaty informatyczne w... 26.01.2015 21:02
KONKURS GRAFICZNY!! 23.01.2015 18:57
PAMIĘCI o. ROBERTA PAWLAKA 22.01.2015 18:45
blank.gif
Logowanie
blank.gif
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
blank.gif


Wygenerowano w sekund: 0.05 1,179,547 unikalne wizyty Theme ZSTechnicznych by TeamOvens
Louis Vuitton Outlet imitation handbags retro jordans for sale replica handbags for sale Replica Handbags gucci outlet online