ZSTwJasle

Odwiedź nasz kanał YouTube »

Powitanie
blank.gif
Witamy na witrynie
Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle.

Dziękujemy, że zechcieliście Państwo zajrzeć na internetowe strony naszej szkoły. Mamy nadzieję, że również w taki sposób przybliżymy Wam naszą działalność i zachęcimy Państwa do podjęcia nauki w tej szkole.


Zachęcamy do zapoznania się z historią szkoły, jej osiągnięciami oraz do odwiedzenia naszej galerii. Zainteresowanych nauką w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle odsyłamy do zapoznania się z kierunkami naboru oraz wymaganymi dokumentami i procesem naboru. Ukończenie szkoły daje gwarancję bardzo dobrego przygotowania zawodowego.
blank.gif
"ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI" NA SPORTOWO
blank.gif

Jak co roku w naszej szkole „Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości” uczczono na sportowo.  W dniu 12 listopada 2014r. odbyły się XI Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej. W rywalizacji uczestniczyło 10 zespołów. Mecze rozgrywane były systemem pucharowym. Po zaciętej walce do półfinału awansowały zespoły z klas: 1 Ta, 3 Ta, 2 Sa i 2 Em.

Pierwszy półfinał pomiędzy zespołami z klas 1 Ta i 3 Ta zakończył się wynikiem 0:2. W drugim półfinale zmierzyli się zawodnicy z 2 Sa i 2 Em. Lepszą drużyną okazał się zespół 2 Sa (2:0). W meczu o trzecie miejsce pomiędzy klasami 2 Em, a 1 Ta w tie-break’u zwyciężyła klasa 2Em (2:1).

blank.gif
blank.gif blank.gif
III miejsce reprezentacji ZST w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców
blank.gif

31.10.2014 r. na obiektach sportowych II LO w Jaśle odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły prowadzona przez mgr Krzysztofa Zbyluta zdobyła III miejsce.

Skład drużyny ZST:

Krzysztof Hendzel, Arkadiusz Sanicki, Wiesław Rogowski, Krystian Rospond, Paweł Pykosz, Mateusz Sendra, Maciej Srogi, Wojciech Krzyżak, Maciej Panek, Michał Jarek, Norbert Furmankiewicz, Łukasz Kasowicz.

blank.gif
blank.gif blank.gif
Akademia 11 listopada
blank.gif

Zbliża się dzień, w którym Polacy obchodzą Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, w której wspominaliśmy najważniejsze momenty naszej historii, związane z walkami o niepodległość.

Niech każdy z nas zada sobie pytanie, czym jest wolność, jak ją rozumie i jakie są możliwości okazania miłości do Ojczyzny?

blank.gif
blank.gif blank.gif
Gala „Korczaki 2014” w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle
blank.gif

Święto Edukacji to taki dzień, w którym wszyscy doceniają nauczycieli, choć właściwie powinni to robić przez cały rok. Otrzymali oni wyrazy uznania od organu prowadzącego, dyrekcji i poszczególnych klas oraz uczniów, lecz dodatkowo społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych, postanowiła, począwszy od tego roku, uhonorować nauczycieli na swój sposób, wręczając im nauczycielskie Oskary – „Korczaki”. Kim był Janusz Korczak, przypominać nie trzeba, wzór pedagoga, który dla swoich wychowanków poświęcił wszystko.

blank.gif
blank.gif blank.gif
Home

buy cheap rolex watches replica watches watches replica breitling cheap breitling replica watches sidcount watches.

Dane adresowe
blank.gif
Zespół Szkół Technicznych
im. Bohaterów Września
38-200 Jasło,
ul. Staszica 30

tel. 013-446-37-00
fax: 013-446-33-30

web: www.zstjaslo.pl
e-mail: zst@mail.zstjaslo.pl
blank.gif
Informacje
blank.gif blank.gif
Nasze WWW
blank.gif blank.gif
Egzaminy
blank.gif blank.gif
Panel Ucznia
blank.gif blank.gif
Microsoft DreamSpark
blank.gif blank.gif
Nawigacja
blank.gif blank.gif
Informacje
blank.gif


blank.gif
Zobacz naszą szkołę
blank.gif


Spacer po szkole
blank.gif
Ostatnie newsy
blank.gif "ODZYSKANIE NIEPODLEGŁO... 19.11.2014 20:22
III miejsce reprezentacji... 19.11.2014 19:28
Akademia 11 listopada 07.11.2014 20:38
Gala „Korczaki 2014” ... 16.10.2014 19:27
Dzień Nauczyciela w Zesp... 15.10.2014 18:06
Pokazowy mecz piłki noż... 14.10.2014 13:41
blank.gif
Logowanie
blank.gif
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
blank.gif


Wygenerowano w sekund: 0.01 1,034,731 unikalne wizyty Theme ZSTechnicznych by TeamOvens
Louis Vuitton Outlet imitation handbags retro jordans for sale replica handbags for sale Replica Handbags gucci outlet online